Kilka informacji o RODO

Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych osobowych dostarczanych przez Państwa podczas korzystania z naszej strony internetowej.

Informacje

Przetwarzamy Państwa dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do współpracy z Państwem. Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Państwa danych np. dla celów podatkowych.

Prawa

Każdej osobie, której dane osobowe są przetwarzane przez firmę "ENZet" PPHU Zbigniew Niewiadomski przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Pamiętajcie Państwo o tym, że nie w każdym przypadku możliwe jest zrealizowanie Państwa praw w odniesieniu do informacji zapisanych w plikach cookies.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności skąd dowiecie się między innymi o rozwiązaniach umożliwiających określenie Państwa ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Zgoda

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę "ENZet" PPHU Zbigniew Niewiadomski wyrażacie Państwo przechodząc z tego komunikatu do strony widocznej w tle (przycisk "Przejdź do strony"). Udzieloną zgodę możecie Państwo wycofać w każdej chwili, co jednak nie będzie równoznaczne z tym, że korzystanie z przekazanych informacji do czasu wycofania zgody było niezgodne z prawem.

Brak zgody

Jeśli jednak nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez firmę "ENZet" PPHU Zbigniew Niewiadomski, prosimy o opuszczenie naszej strony ENZET.PL przez zamknięcie okna przeglądarki lub przez cofnięcie się do strony oglądanej wcześniej.

O firmie

   Firma "ENZet" PPHU Zbigniew Niewiadomski jest wiodącym producentem Przewodów Elastycznych Hamulcowych do wszystkich marek samochodów europejskich i pozaeuropejskich.

Działalność rozpoczęliśmy w maju 1979 roku produkcją wyrobów gumowych formowych takich jak osłony gumowe, odbojniki gumowe, oringi itp., na zamówienie PP POLMOZBYT, Polskie Nagrania i ZPC Ursus. Następnie uruchomiliśmy produkcję silentblocków i simeringów, głównie na zamówienie ZPZP FSO.

W 1994 roku rozpoczęliśmy produkcję przewodów hamulcowych na zamówienie z FSO, później Daewoo-FSO i dużych odbiorców rynkowych do aut polskich oraz zachodnioeuropejskich.

W dniu 01 kwietnia 2005 roku otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania PN-EN ISO 9001 : 2001 wydany przez Polską Izbą Handlu Zagranicznego-Certyfikacja i angielską BVQI /Bureau Veritas Quality International-Londyn/ w zakresie "produkcja przewodów elastycznych hamulcowych,przewodów wspomagania układu kierowniczego, siłowników sprzęgieł hydraulicznych w pojazdach mechanicznych użytkowych i sportowych oraz maszynach roboczych".

Jesteśmy dostawcą Elastycznych Przewodów Hamulcowych do największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce: INTER CARS, GORDON, HART, ITALPARTS, MOTO-HURT, TOMALA, AUTO CAROS, AUTO EURO itp. W ofercie INTER CARS nasze przewody dostępne są pod nazwą ABE.

 

Nasza firma bierze udział w kampanii:  MONTUJĘ POLSKIE CZĘŚCI


 

 

 

 

Oprócz produkcji przewodów hamulcowych firma "ENZet", dla odbiorców w całym kraju, świadczy usługi w zakresie:

 

Przewody przed odbudową Przewody po odbudowie

 

Z A P R A S Z A M Y !